Σήμερα, 23 Δεκέμβρη 2013, ξαναλερώσαμε τους τοίχους αυτής της γαμημένης πόλης. Μαχητικούς χαιρετισμούς από τη Θήβα. Λευτεριά στους αναρχικούς αντάρτες.
Daily Archives: 23/12/2013
2 posts
Ένα γλαυκοπούλι εισβάλλει σ’ εθνική επικράτεια Κινητοποιούνται τα στρατά ξαραχνιάζεται το κύτος ενός υποβρυχίου… Σε κάθε γωνιά τοιχοκολλάται Εκτελέστε τους! Αποτρέψτε πάσα διαφυγή και εκμυστήρευση του μπλε αποδημητικού!